UAB RYTAS

Adresas: Žemdirbių g. 5, 70171 Vilkaviškis

Įmonės kodas: 1851 03120

PVM mokėtojo kodas: LT851031219

Atsiskaitomoji sąskaita: LT324010040100050359

Bankas: AB Bankas „DNB“

Banko kodas: 40100

Tel.: +370 – 342 52 365

Faks.: +370 – 342 60 043

El.paštas : rytas@rytas.lt

ADMINISTRACIJA

Robertas Matijošaitis

Direktorius

el.paštas: robertas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -699 98 777

Inga Labašauskienė

Administratorė

el.paštas: rytas@rytas.lt

tel.: +370 -342 52 365

mob.tel.: +370 -685 64 695

Faksas: +370 -342 60 043

 Arūnas Šneideris

IT inžinierius

el.paštas: arunas@kaeser.lt

mob.tel.: +370 -656 80 607

BUHALTERIJA
PREKIŲ IŠRAŠYMAS

Regina Kilikevičiūtė

Vyr.buhalterė

el.paštas: regina.k@rytas.lt

mob.tel.: +370 -650 55 838

Rimanta Subačiūtė

Buhalterė

el.paštas: rimanta@rytas.lt

mob.tel.: +370 -662 15 825

Loreta Krutulė

Buhalterė

El.paštas: loreta@kaeser.lt

mob.tel.: +370 -610 36 024

Virginija Guobaitė

Prekių žinovė

El.paštas: virga@rytas.lt

mob.tel.: +370 -650 33 395

Rasa Muraškienė

Prekių žinovė

El.paštas: rasa@rytas.lt

mob.tel.: +370 -650 96 460

 

PADANGOS, KAMEROS IR RATLANKIAI

Gintautas Rastauskas

Komercijos direktorius

El.paštas: gintas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -699 99 909

Žydrūnas Vasiliauskas

Vadybininkas

El.paštas: zydrunas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -699 91 499

Sigitas Gružauskas

Vilniaus fil. direktorius

El.paštas: sigitas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -650 55 650

Genius Ališauskas

Vadybininkas (Marijampolė)

El.paštas: genius@rytas.lt

mob.tel.: +370 -656 93 350

Mindaugas Braukyla

Vadybininkas (Kaunas)

El.paštas: mindaugas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -687 12953

AKUMULIATORIAI
PAVARŲ DIRŽAI, ŽARNOS, ATSARGINĖS DETALĖS, ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKA

Regina Miesčionaitienė

Vadybininkė

El.paštas: regina@rytas.lt

mob.tel.: +370 -699 46 963

Remigijus Miesčionaitis

Akumuliatorių kokybės inžinierius

mob.tel.: +370 -640 44591

Vidas Pauliukevičius

Direktorius atsarginių detalių mažmeninei ir didmeninei prekybai

El.paštas: vidas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -699 99 009

Audrius Uldinskas

Vadybininkas

El.paštas: audrius@rytas.lt

mob.tel.: +370 -699 18 699

Kaune:

Stasys Mocevičius

Vadybininkas

El.paštas: stasys@rytas.lt

mob.tel.: +370 -656 93 351

 

PARDUOTUVĖS

PARDUOTUVĖ VILKAVIŠKYJE

Žemdirbių g. 5

tel.: +370 -342 20 461

mob.tel.: +370 -699 90 853

Evaldas Pečiulis

Parduotuvės vadovas

El.paštas: evaldas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -655 73 001

PARDUOTUVĖ  KAUNE

Ateities pl. 23B

tel.: +370 37 35 38 19

Mindaugas Braukyla

Vadybininkas

El.paštas:mindaugas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -687 12953

Stasys Mocevičius

Vadybininkas

El.paštas: stasys@rytas.lt

mob.tel.: +370 -656 93 351

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Metalo g. 19

tel.: +370 -5 2 13 5009

Sigitas Gružauskas

Direktorius

El.paštas: sigitas@rytas.lt

mob.tel.: +370 -650 55 650

Martynas Misiūnas

Vadybininkas

El.paštas: martynas@rytas.lt

mob.tel.: +370-685 23263

Danguolė Grigaliūnaitė

Administratorė-apskaitininkė

el.paštas: vilnius@rytas.lt

PARDUOTUVĖ MARIJAMPOLĖJE

Sasnavos g. 70

tel.: +370 -343 52 262

Genius Ališauskas

Parduotuvės vadovas

El.paštas:marijampole@rytas.lt

mob.tel.: +370 -656 93 350