REKVIZITAI

UAB RYTAS

Adresas: Žemdirbių g. 5, 70171 Vilkaviškis

Įmonės kodas: 1851 03120

PVM mokėtojo kodas: LT851031219

Atsiskaitomoji sąskaita: LT324010040100050359

Bankas: AB Bankas „DNB“

Banko kodas: 40100

Tel.: +370 – 342 52 365

El.paštas : rytas@rytas.lt

ADMINISTRACIJA

Robertas Matijošaitis

Direktorius

robertas@rytas.lt
+370 -699 98 777

Inga Labašauskienė

Administratorė

rytas@rytas.lt
+370 -342 52 365

Arūnas Šneideris

IT inžinierius

arunas@kaeser.lt
+370 -656 80 607

BUHALTERIJA

Regina Kilikevičiūtė

Vyr.buhalterė

regina.k@rytas.lt
+370 -650 55 838

Rimanta Subačiūtė

Buhalterė

rimanta@rytas.lt
+370 -650 96461

Loreta Krutulė

Buhalterė

loreta@kaeser.lt
+370 -610 36 024

PREKIŲ IŠRAŠYMAS

Virginija Guobaitė

Prekių žinovė

virga@rytas.lt
+370 -650 33 395

Rasa Muraškienė

Prekių žinovė

rasa@rytas.lt
+370 -650 96 460

PADANGOS, KAMEROS IR RATLANKIAI

Gintautas Rastauskas

Komercijos direktorius

gintas@rytas.lt
+370 -699 99 909

Žydrūnas Vasiliauskas

Vadybininkas

zydrunas@rytas.lt
+370 -699 91 499

Sigitas Gružauskas

Vilniaus fil. direktorius

sigitas@rytas.lt
+370 -650 55 650

Mindaugas Braukyla

Vadybininkas (Kaunas)

mindaugas@rytas.lt
+370 -687 12953

Martynas Misiūnas

Vadybininkas (Vilnius)

martynas@rytas.lt
+370 -685 23263

AKUMULIATORIAI

Regina Miesčionaitienė

Vadybininkė

regina@rytas.lt
+370 -699 46 963

Remigijus Miesčionaitis

Akumuliatorių kokybės inžinierius

+370 -640 44591

PAVARŲ DIRŽAI, ŽARNOS, ATSARGINĖS DETALĖS, ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKA

Vidas Pauliukevičius

Direktorius atsarginių detalių mažmeninei ir didmeninei prekybai

vidas@rytas.lt
+370 -699 99 009

Audrius Uldinskas

Vadybininkas

audrius@rytas.lt
+370 -699 18 699

Stasys Mocevičius

Vadybininkas Kaune

stasys@rytas.lt
+370 -656 93 351

PARDUOTUVĖS