Greita ir patogi internetinė padangų parduotuvė

UAB „Rytas“ siūlo platų padangų asortimentą žemės ūkio pramonei bei kitoms pramoninėms reikmėms. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite greitai ir patogiai įsigyti padangų bei kamerų. Įsigyti naujas padangas – paprasta ir patogu.

Paieškos lentelėje įveskite, kokios paskirties, kokio gamintojo padangų ieškote, išsirinkite norimus padangos bei ratlankio matmenis ir rasite Jums tinkamiausius variantus.

Pažangiausi pramoninių padangų gamintojai

Įvairios pramoninės padangos puikiai tiks sunkvežimiams, kombainams, aviacinei technikai, kranams, žemės ūkio traktoriams bei daugybei kitos paskirties industrinės technikos įrenginių. Prekiaujame tik žymiausių pasaulio gamintojų, tokių kaip „Michelin“, „Mitas“, „Bridgestone“, „Good Year“, „OZKA“, „Kabat“ ir kt. produkcija. Trumpai apie keletą iš jų:

TRELLEBORG– tai Švedų kompanija, vystanti daug skirtingų veiklų, tačiau visų pirma tai – chemijos pramonės įmonė, gaminanti įvairaus tipo polimerines medžiagas pramonei, iš kurių vėliau yra gaminami gaminiai medicinos, automobilių gamybos, aviacijos, naftos ir kitoms pramonės sritims.Turėdama resursų vystyti savo nuosavus padangų gumos mišinius, TRELLEBORG greitai tapo lyderiaujančiu industrinių padangų gamintoju pagal atidirbamą padangų resursą. Nesvarbu, kokiam segmentui priklauso padangos – mažo, vidutinio ar didelio intensyvumo segmentams, Trelleborg padangos VISUOMET tarnaus ilgiau. Ir kuo segmentas aukštesnis, tuo skirtumai didesni.

Padangu gamintojai

MITAS– moderni čekų įmonė, savo veiklą pradėjusi daugiau nei prieš 90 metų. Tai viena iš daugiausiai padangų parduodančių įmonių Europoje.

Michelin padangos

MICHELIN– pasaulinio mąsto industrinių padangų tiekėjas. Didelis dėmesys skiriamas aplinkosaugai bei ekologiškos gamybos technologijoms.

 

Naujausios gaminimo technologijos

Gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies medžiagos, kurios yra išlydomos bei supresuojamos specialiuose gamyklų įrenginiuose. Pavertus jas guma, masė lydoma ir apdorojama tol, kol pasiekia optimalią būseną ir iš jos išgaunama reikiama forma. Viduriniuose proceso etapuose jos padengiamos metalu, apšlifuojamos, sutvirtinamos, kol paruošiama galutinė jų forma.

Nepraleiskite progos įsigyti geriausių pasaulio gamintojų produkcijos. Kokybiškos padangos Jūsų industrinei technikai – greitai ir patogiai.

 

PADANGŲ GAMINTOJŲ INFORMACIJA, KATALOGAI

 
ÖZKA
Continental
Taurus
Mitas
Michelin
Kleber
Cultor
Trelleborg
Bridgestone
Firestone
Goodyear
Dunlop
 
 Geriausia padangu kokybe